Witamy na stronie Kulkowo!

O nas

O nas

Place Zabaw Kulkowo obsługują naszych najmniejszych Klientów już od 8 lat!

Place Zabaw Kulkowo to miejsce, gdzie Twoje dziecko odkryje świat zabawy, nauki i rozrywki. Zjeżdżalnie, huśtawki, pochylnie, gry i zabawki – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na najmłodszych. Pod opieką naszego personelu nasi najmłodsi klienci mogą stworzyć różnego rodzaju prace plastyczne m.in.: biżuterię, obrazy, ozdoby świąteczne, czy magnesy na lodówkę.

Nasze place zabaw mieszą się w trzech lokalizacjach: Galerii Kaskada w Szczecinie, Galerii Krakowskiej oraz Galerii Kazimierz w Krakowie. W Galerii Krakowskiej nasz plac zabaw połączony jest z kawiarnią Boho Cafe. Podczas gdy dzieci korzystają z atrakcji Kulkowa, rodzice mogą skosztować przepysznej kawy oraz wypieków własnej produkcji.

W Galerii Kazimierz w Krakowie dla Twojej pociechy zorganizujemy wyjątkowe urodziny, korzystając ze specjalnie wydzielonej sali dla Jubilata i oraz jego gości.

Ponadto we współpracy z Piekarnią Rzemieślniczą PIEC przy ul. św. Filipa w Krakowie organizujemy warsztaty wypieku pieczywa połączone z zabawą w naszym placu zabaw w Galerii Krakowskiej.

Już niedługo w naszej ofercie pojawią się także cykliczne zajęcia edukacyjno-ruchowe w specjalnie wydzielonej sali w Kulkowie w Galerii Kazimierz.